Керівник Кіровоградської «Батьківщини» надав допомогу на лікування спецпризначенців

Голова Кіровоградської обласної ради, очільник обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко надав фінансову допомогу заступнику командира третього полку спецпризначення Володимиру Ізраілову та ще кільком солдатам на лікування від гепатиту С.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

За словами Володимира Ізраілова, лікарі виявили страшну хворобу в нього та бійців, коли обстежували їх після однієї з поїздок в АТО. Діагноз прозвучав, ніби вирок, бо медики, до яких спочатку зверталися спецпризначенці, заявили, що вилікувати гепатит С неможливо. Попри все військовики вирішили боротися. Вони звернулися до голови Кіровоградської «Батьківщини» Олександра Чорноіваненко, який допоміг фінансово й порекомендував медичний заклад, де цю хворобу не вважають невиліковною.

«Кожному депутатові обласної ради виділяється певна сума коштів для надання допомоги тим, хто її вкрай потребує. Свої «депутатські» я віддав на лікування наших захисників», – сказав Олександр Чорноіваненко.

На сьогодні стало відомо, що після тримісячного лікування в Кіровоградській обласній лікарні спецпризначенці повністю одужали. Повторні аналізи показали, що гепатиту С у хлопців немає.

На сторінках місцевої преси військовослужбовці висловили велику подяку за допомогу «батьківщинівцю» Олександру Чорноіваненку, а також лікарям, котрі доклали всіх зусиль для їхнього порятунку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова