Івано-Франківська облрада виступила проти силового розгону учасників блокади ОРДЛО

14 березня депутати Івано-Франківської обласної ради звернулися до керівництва держави з вимогою мирно врегулювати суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, фракція «Батьківщина» підтримала проведення позачергової сесії та долучилася до написання тексту звернення.

02_sesia7«Виражаючи волю виборців Прикарпаття та громадських активістів, які утворили Прикарпатський штаб визволення учасників блокади ОРДЛО, вимагаємо звільнити затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу, звільнити із займаних посад міністра внутрішніх справ А. Авакова, заступника голови Національної поліції України В. Аброськіна, визнати законодавчо російську агресію проти України війною та прийняти закон про тимчасово окуповану територію України», − йдеться у документі.

У своєму виступі перший заступник голови Івано-Франківської облради, представник «Батьківщини» Василь Гладій наголосив, що замість мирного врегулювання блокади Донбасу влада використала силовий метод.

«В історії України такі випадки вже траплялися. Останній раз це було тоді, коли студенти вийшли на головну площу Києва, і замість того щоб сісти за стіл переговорів, була застосована сила. Сьогодні ми знову маємо таку ситуацію», − зазначив Василь Гладій.

За його словами, якщо влада не виконує властивих їй функцій і повноважень, тоді настає час прямого народовладдя.

«Це не є право народу, а це обов’язок народу захистити суверенітет, державність та правопорядок», − підсумував перший заступник голови Івано-Франківської облради від «Батьківщини».

Сесія відбулася в Івано-Франківську на площі перед облдержадміністрацією. Звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів підтримали 60 присутніх депутатів Івано-Франківської облради, один утримався.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова