Іван Крулько: Децентралізація – це передача повноважень і фінансового ресурсу на місця

Народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько прозвітував перед виборцями Ратнівського району, що на Волині, про роботу парламентської фракції.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації.

Іван Крулько зустрівся з виборцями сіл Заброди, Річиця, Язовні та Самари, де 30 квітня відбудуться вибори голів та депутатів об’єднаних територіальних громад.

Заброди_школа_2

«Нинішня так звана реформа місцевого самоврядування відбувається під гаслами «скорочення та оптимізації». Тому «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко наполягають на реальній децентралізації з передачею фінансового ресурсу на місця для того, щоб зберегти школи, лікарні та амбулаторії у віддалених селах. Ефективність роботи ОТГ залежатиме винятково від депутатів та сільських голів, яким люди довірять працювати в новообраних представницьких органах влади», – наголосив народний депутат.

У відповідь на звернення керівника фракції «Батьківщина» в Ратнівській районній раді Віталія Бірука Іван Крулько пообіцяв порушити проблему недофінансування освіти та медицини Ратнівщини в депутатському запиті з трибуни Верховної Ради та на засіданні Комітету з питань бюджету.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова