Дунаєвецька міськрада Хмельниччини вимагає референдум із земельного питання

Депутати Дунаєвецької міської ради ОТГ Хмельниччини вважають, що влада має почути думку людей щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації, така позиція обранців міста знайшла відображення у зверненні, прийнятому одноголосно на двадцять першій сесії самоврядного органу.

«Наша фракція ініціювала розгляд питання «Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні» і знайшла повну підтримку колег, незважаючи на фракційну приналежність. Така одностайність свідчить про одне – владі слід схаменутися і зрозуміти, що люди не допустять перетворення українських чорноземів на товар», – сказав депутат Дунаєвецької міськради, очільник районного партосередку Юрій Поліщук.

«Батьківщинівець» зазначив, що на Дунаєвеччині триває активний збір підписів громадян проти продажу земель сільськогосподарського призначення.

Юрій Поліщук розповів, що люди приходять до партійних наметів, де висловлюють різке обурення намірами влади і навіть налаштовані на радикальні дії, аби захистити найбільший скарб українського народу – землю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова