Дніпровські партійці долучилися до «Зеленої енергії змін»

Представники «Батьківщини» та молодого крила партії на Дніпропетровщині взяли участь у зустрічі з народними депутатами з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін», місцевими активістами, екологами та експертами.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, «батьківщинівці» поспілкувалися з членом парламентської фракції «Батьківщина» Олексієм Рябчиним, головою підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

ЗеленаПротягом чотирьох днів перебування у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях учасники «зеленої експедиції» відвідали сонячну та вітрову електростанції, біогазовий завод, ТЕС, ГЕС та інші об’єкти електрогенерації та енергетичної інфраструктури, ознайомилися з успішними практиками сталого розвитку на круглих столах і конференціях.

Під час зустрічі у Дніпрі насамперед наголошувалося на тому, що наразі необхідно створити майданчик для ефективного діалогу між владою, бізнесом та громадськістю щодо розвитку «зеленого» сектору енергетики та вирішення екологічних проблем.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова