Дніпропетровські партійці засуджують дії поліції 9 травня

Дніпропетровська обласна парторганізація розповсюдила заяву з приводу надзвичайної події, що сталася у Дніпрі 9 травня.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, в цей день під прикриттям вшанування пам’яті ветеранів Другої світової війни пріснопам’ятні «тітушки» влаштували провокації, напавши на українських вояків, учасників бойових дій на Донбасі.

«Це свідчить про те, що така провокація готувалася завчасно. Цих молодиків, яким глибоко байдужа доля України, звезли з різних регіонів області», – наголошується в заяві.

«Батьківщинівці» привертають увагу до того, що ходу з нагоди свята 9 травня у Дніпрі, що став потужним форпостом на шляху російської агресії в Україні в 2014 році, перетворено за участі Опозиційного блоку на чолі з Олександром Вілкулом у демонстрацію, спрямовану на мобілізацію проросійських силовиків.

Партійці різко засуджують керівництво поліції області й міста, яке виявило повну неадекватність в оцінці даної ситуації та фактично підтримало бойовиків Опозиційного блоку.

«Батьківщинівці» вимагають від керівництва області й держави, правоохоронних органів встановити місця дислокації всіх спортклубів та охоронних фірм, де готують проросійських бойовиків і дати справедливу оцінку діяльності Опозиційного блоку та одного з його лідерів Олександра Вілкула.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова