Дмитро Шлемко: Українська влада діє на догоду олігархам

«Батьківщина» опублікувала на партійному сайті Меморандум України з МВФ, щоб громадськість дізналася, які сюрпризи для українців готує нинішня влада заради чергового кредиту.

Про це в інтерв’ю газеті «Західний кур’єр» заявив народний депутат чотирьох скликань, голова Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитро Шлемко, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

За словами політика, однією з вимог МВФ є зняття гарантій для депозитів у державних банках. Їх нині чотири: «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк» та «Приватбанк». Саме в них на сьогодні знаходиться найбільше вкладів українців.

«У меморандумі закладено положення про оподаткування пенсій «з нуля». І це при тому, що дивіденди мільярдерів і мільйонерів ніхто не збирається оподатковувати, як це робиться в усіх цивілізованих країнах. У нас же багачі – це «священні корови», а український уряд готовий впроваджувати заходи для поступового підвищення пенсійного віку до 63 років», − розповів Дмитро Шлемко.

Він також сказав, що серед нових і принципових вимог МВФ – тотальне скорочення працівників бюджетної сфери, масове скорочення лікарень та медичного персоналу, зменшення видатків на освіту за рахунок закриття шкіл, зменшення субсидій та соціальних виплат, підвищення тарифів на газ.

«Вини МВФ у цьому немає. Цього хоче українська влада, яка на догоду олігархам зобов’язується робити все, щоб збільшити їхні статки за рахунок простих людей», − наголосив голова Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова