Депутати від «Батьківщини» Прикарпаття звітують про свою діяльність

Днями з ініціативи Івано-Франківської обласної парторганізації в Снятинському районі відбувся звіт депутатів-«батьківщинівців» обласної, районної та міської рад.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківського обласного партосередку, саме партійцями «Батьківщини» найбільше представлена Снятинщина в обласній раді.

«За результатами виборів Снятинський район в Івано-Франківській облраді має п’ять депутатів «Батьківщини», а в районній раді – 10 депутатів. Мером Снятина обрано Анатолія Шумка, також представника нашої політичної сили. Тому й звітувати є про що», − сказав на зустрічі з виборцями лідер партійців Прикарпаття Дмитро Шлемко.

За його словами, завдяки сприянню депутатів фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській облраді на розвиток Снятинського району з обласного бюджету було виділено більше 15 млн гривень, не кажучи вже про кошти районного та Снятинського міського бюджетів.

«Нам вдалося втілити багато серйозних інфраструктурних проектів – це реконструкція Снятинської районної лікарні, будівництво очисних та берегоукріплюючих споруд, ремонти шкіл і садочків. Цього року придбано шкільний автобус для перевезення дітей у сільській місцевості, проведено заміну вікон та дверей в соціально-культурних об’єктах Снятинщини», − розповів перший заступник голови Івано-Франківської облради «батьківщинівець» Василь Гладій.

Виступаючи перед виборцями, він також звернув увагу на те, що багато питань вирішується за рахунок позабюджетних коштів, зокрема підтримка бійців АТО, допомога релігійним громадам, надання коштів на лікування хворих, придбання спортінвентаря.

«Партійці Прикарпаття завжди дотримують своїх обіцянок. Ми усвідомлюємо, що проблем багато, тому докладатимемо максимум зусиль для їх розв’язання в майбутньому», − підсумував народний депутат 4-х скликань, голова Івано-Франківської «Батьківщини» Дмитро Шлемко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова