Депутати Кропивницького оголосили бойкот міській владі

За ініціативою фракції «Батьківщина» в Кіровоградській міськраді демократична опозиція, яку складають п’ять партій, звернулася до міської влади з вимогою працювати прозоро й виключно на користь громади.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної «Батьківщини», депутати на прес-конференції розкритикували діяльність міського голови, секретаря міськради, колег з «Опоблоку» та «Нашого краю» за їхню байдужість до проблем виборців.

«Політика, що проводиться сьогодні в міській раді, характеризується порушеннями принципів рівності та справедливості, норм законів та регламенту», – сказав депутат від «Батьківщини» Роман Колісниченко.

За його словами, міське керівництво у співпраці з «опоблоківцями» та їхніми сателітами працює виключно на задоволення власних потреб, тримаючи в заручниках увесь Кропивницький.

Роман Колісниченко наголосив, що лише протягом останніх місяців зросли ціни на проїзд у громадському транспорті, майже удвічі збільшено квартплату, тисячам мешканців відмовлено у встановлені автономного опалення, у школах тривають побори під виглядом благодійних внесків.

Депутати демократичної опозиції оголосили міській владі бойкот: доки не будуть знижені ціни на проїзд, зменшена квартплата й не розпочнеться видача дозволів на встановлення «автономок», доти вони не братимуть участі в сесійних засіданнях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова