Депутати-«батьківщинівці» закликали колег підтримати земельний референдум

На сесії Сумської обласної ради депутати з фракцій, лідери яких декларують необхідність проведення Всеукраїнського земельного референдуму, не проголосували за таке звернення до Верховної Ради, ініційоване «Батьківщиною».

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку, депутати-«батьківщинівці» запропонували звернутися до парламенту з проханням не ухвалювати законів, які стосуються запровадження ринку земель сільгосппризначення, до проведення Всеукраїнського референдуму.

sorada.gov.ua-0428-104328-05

«Найважливіше, перш ніж приймати такі доленосні рішення, влада має порадитися з українським народом, адже тільки йому, згідно зі статтею 13 Конституції, належить земля. Отже, ми як депутати Сумської облради підтримуємо ініціативу проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі», – ідеться в підготовленому зверненні.

У підсумку проект рішення підтримали опозиційні депутати, однак фракції ВО «Свобода» та Радикальної партії в повному складі, без будь-яких пояснень, не голосували. Тож ухвалити документ не вдалося.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова