Депутати-«батьківщинівці» Кропивницького відстоюють право мешканців на автономне опалення

Депутати від «Батьківщини» на сесіях Кіровоградської міської ради постійно порушують питання про наведення ладу в сфері теплопостачання.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, вони вимагають від міського голови та секретаря міськради прийняти рішення про надання дозволів на встановлення автономного опалення всім бажаючим.

Після завершення опалювального сезону кропивничани активно шукають способи, як позбутися надто дорогого й неякісного централізованого опалення.

На прохання мешканців дати дозвіл на встановлення автономного опалення міська влада дає відмову. Аргументує тим, що немає технічних можливостей, видумує різні міфи, аби лише зберегти вартісну централізовану систему опалення.

«Батьківщинівці» наполягають на створенні концепції нової схеми теплопостачання і вже сьогодні готові взятися за її розробку.

«Проблему можна вирішити, якщо перевести багатоквартирні будинки та заклади соціальної сфери на опалення модульними міні котельнями, встановити теплорегулюючі пункти і пристрої розподілення та обліку тепла», – сказав керівник фракції «Батьківщина» у Кіровоградській міськраді Олександр Цертій.

За його словами, депутати зроблять все можливе, аби городяни не фінансували неефективне централізоване опалення, сплачуючи за холодні батареї, а мали можливість економити й зимувати в комфорті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова