Депутат Сумської облради допомагає придбати житло багатодітній родині

Родина Сідельників з Великої Чернеччини Сумського району, у якій народилася трійня, не має власного житла. Із проханням про допомогу молоді батьки звернулися до депутата Сумської обласної ради від «Батьківщини» Катерини Приходько.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», Катерина Приходько опікується родиною вже тривалий час. Нещодавно у подарунок діти отримали ілюстрований тритомник українських казок та інші необхідні речі для малечі.

17968021_1388370704554804_902611537_o

«Діти – наше майбутнє. Гарні слова, але ж як важливо не перетворювати їх на порожнє гасло, а реальними справами підтримувати дітей та їх батьків! Зроблю все можливе, а відступати я не звикла, аби Сідельники отримали житло. Поставлю це питання перед обласною радою, якщо треба – дійду до Міністерства фінансів та Адміністрації Президента», – зазначила Катерина Приходько.

Наразі вже підготовлено депутатське звернення на чергову сесію Сумської облради.

Нагадаємо, раніше Катерина Приходько успішно вирішувала житлові проблеми своїх виборців. Так, завдяки її сприянню та депутатським коштам був придбаний будинок для учасника АТО у селі Рясне Краснопільського району.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова