Депутат Сумської міськради поділився досвідом роботи з молоддю

У рамках проекту «РОЗМОВА PRO» депутат Сумської міської ради від «Батьківщини» Володимир Шилов взяв участь у дискусії «Як влаштована робота депутата міськради?»

Як повідомляє прес-служба Сумської парторганізації ВО «Батьківщина», проект «РОЗМОВА PRO» – це  серія зустрічей у форматі публічних дискусій, організованих всеукраїнською ініціативою «Активна громада» у місті Суми.

шилов2

«Батьківщинівець» Володимир Шилов – депутат Сумської міської ради вже втретє, обіймав посаду секретаря ради, очолював фракцію ВО «Батьківщина» має великий досвід партійної та депутатської роботи.

«Мені приємно бачити, що молодь уже стоїть на шляху реформ, адже їм творити майбутнє. Політична освіта в нашому місті, на жаль, на не дуже високому рівні, але за допомогою подібних заходів ситуація може різко змінитися. Ми повинні брати відповідальність за свою країну на себе. Коли навчимося це робити – зміни почнуть відбуватися самі собою», – зауважив Володимир Шилов.

Як зазначають організатори, зустрічі заплановані з метою налагодження діалогу громади з представниками влади, підвищення громадської активності населення, а також сприяння політичній просвіті з питань виборчої та інших реформ. До участі запрошують найдосвідченіших місцевих обранців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова