Депутат від «Батьківщини» допомагає дітям, хворим на онкологію

Днями депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук взяв участь у різдвяному благодійному концерті в Баришивці, що на Київщині.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», метою благодійного заходу було зібрання коштів на лікування двох онкохворих дітей.

серт-web

«Приємно, що в наш складний час зібралося багато небайдужих людей, аби допомогти хворим. Разом ми – сила. Розумію, що зібрані кошти лише маленький крок, але для батьків хворих діток – це велика допомога. Дякую всім присутнім у залі, організаторам та учасникам концерту за підтримку людей, які потрапили в таку страшну біду», – заявив Олег Кищук.

У концертній програмі взяло участь близько 100 дітей. На заході були присутні церковні та світські колективи, які в колядках і щедрівках показали багату українську культуру. Упродовж виступу колективів збиралися кошти, яких виявилось близько 8000 гривень.

Олег Кищук долучився до благодійної акції та вручив від себе особисто отцю Іоану, який опікується хворими, 5000 гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова