Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили велику передачу на передову

«Волонтери за Батьківщину» 15 березня відправили з Чернівців на передову в зону АТО автівку з необхідними речами для бійців і свіжою їжею, яку напередодні готували цілий день трьома волонтерськими командами.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», активісти приготували понад 800 кг смаколиків.

Садгірський районний осередок «батьківщинівців» у Чернівцях за сприяння активістки Дани Боянецької у кафе «Писанка» накрутив 21 відро голубців. У кафе «Панацея» волонтерки й парафіянки греко-католицького храму наліпили 2170 вареників, зробили 10 літрів приправи цвіклів (хріну) до м’яса. А студенти вищого комерційного училища КНТЕУ зготували понад тисячу одиниць випічки й наварили плову та 6 відер картопляних зразів з овочами і м’ясом, натушили капусти з м’ясом, наквасили 8 відер капусти.

6

«Окрім їжі, передали хлопцям в АТО велику посилку від доброчинців з Італії, – каже волонтерка Лідія Гаїна. – Це ліки, шоколад, олія, бинти, спеціальні пов’язки, які не прилипають до ран, і гроші. Також відправили 30 калачів, які надав депутат міськради Артур Мунтян. Продукти для приготування їжі оплатила профспілка працівників Калинівського ринку, а фірма «Колос» надала м’ясні вироби».

Лідія Гаїна подякувала доброчинцям Любі Кукурудзяк та Василеві Шкробанцю, які передали футболки, гумові чоботи для бійців, сухе молоко і 20 кг масла, а також постійним помічникам – Наталі Харіні, родині Базна з Кіцманщини, сестрам-підприємицям Марії та Ользі з Калинівського ринку Чернівців.

Передачу від «Волонтерів за Батьківщину» доставлять бійці добровольчого батальйону «ОУН» для воїнів свого батальйону та 93-ї бригади ЗСУ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова