Чернівецька міськрада вимагає провести референдум із земельного питання

На сесії Чернівецької міської ради депутати підтримали звернення, ініційоване «Батьківщиною», до керівництва держави про необхідність проведення референдуму щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, звернення ініціював голова фракції ВО «Батьківщина» у міськраді Олександр Пуршага, а проект спільно підготували «Батьківщина» та «Свобода».

«Ми переконані, що наслідком неконтрольованого продажу земель може стати зубожіння українського селянства та масова купівля українських чорноземів транснаціональними корпораціями й олігархічними кланами», – сказав Олександр Пуршага.

Депутати вимагають продовжити на 10 років мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні й пропонують оголосити проведення Всеукраїнського референдуму, аби запитати в українців, чи хочуть вони продавати землю.

Народні обранці Чернівців також намагатимуться не допустити створення механізмів, що даватимуть змогу торгувати землею в обхід мораторію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова