Чернівецька «Батьківщина»: Протести змусили владу скасувати абонплату за газ

Завдяки тиску українського суспільства на владу вдалося скасувати рішення НКРЕКП про запровадження абонплати за користування газовими мережами.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook заявила голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Альона Гливко, повідомляє прес-служба обласної парторганізації.

1Депутат нагадала, що саме ВО «Батьківщина» ініціювала звернення більш ніж сотні місцевих рад до центральних органів влади з вимогою скасувати безпідставну й корупційну плату.

За словами Альони Гливко, серед ухвалених звернень було близько десятка від буковинських рад різних рівнів.

Представниця «Батьківщини» уточнила, що депутати від цієї політсили в Чернівецькій облраді зібрали 22 підписи за скликання позачергового засідання.

«Сесія мала відбутися вже цього тижня, але попередні зусилля всієї України примусили НКРЕКП здатися вже сьогодні», – написала Альона Гливко й додала, що завжди вірила в слова, які казала Юлія Тимошенко: «Справедливість є, і за неї варто боротися».

«Сьогодні ще один день, ще одна подія, які це підтвердили!» – зазначила голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернівецькій облраді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова