Чернігівські «батьківщинівці» взяли участь у тренінгу «Як зробити громаду спроможною»

Фахівці компанії ТОВ «Проектгенплан» поділилися власним досвідом і презентували «батьківщинівцям» свою концепцію аналізу території громади.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, результати роботи їхньої команди вже активно використовуються у Калитянській ОТГ Київської області.

У Чернігівській області в новостворених об’єднаних територіальних громадах живуть 200 тисяч чоловік. Нерідко керівники громад зіштовхуються з проблемою економічної спроможності власної ОТГ. Аби найефективніше використовувати наявні ресурси та створити комфортні умови для залучення інвесторів, потрібен комплексний аналіз життєдіяльності громади. Саме таку функцію на себе бере ТОВ «Проектгенплан».

«Керівники громад часто не мають достовірних даних про потенціал своєї території, допускають елементарні помилки при створенні нових об’єктів інфраструктури. Наше завдання – показати плюси громади, зробити акцент на найефективніших напрямках економічного та соціального розвитку», – розповів співавтор проекту Олександр Драпіковський.

На думку експертів, одним з головних питань, на яке варто звертати увагу при плануванні життєдіяльності громади, є привабливість для потенційних інвесторів. Чим більше інвестор матиме актуальної інформації про ОТГ – тим більший шанс ефективного співробітництва.

Нагадаємо, нещодавно в Чернігівській області проходили вибори до 11 об’єднаних територіальних громад. Чернігівська «Батьківщина» представлена депутатами в усіх радах, а у Коропській та Лосинівській ОТГ «батьківщинівці» очолили громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова