Чернігівська «Батьківщина» розпочинає збір підписів проти продажу сільгоспземель

«Батьківщина» Чернігівщини спільно з фермерами й селянами розпочинає збір підписів проти продажу в Україні сільськогосподарської землі.

Про це повідомив під час зустрічі з журналістами в.о. голови Чернігівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитро Іванов, інформує прес-служба обласного партосередку.

За словами «батьківщинівця», він вважає недопустимим відкриття ринку землі, бо «тоді Україна стане сировинним придатком для інших держав».

«Ні ви, ні я, ні малі фермерські господарства землі не куплять, а придбають її великі латифундисти, у яких є достатньо грошей для цього. Єдине, що у нас залишиться, – це повітря», – обурився Дмитро Іванов.

Народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль, який представляє Чернігівщину, на своїй сторінці у Facebook написав, що закон про запровадження ринку землі можуть ухвалити вже в травні, тому «Батьківщина» негайно розпочинає збір підписів.

«Ми розуміємо: найбільше багатство, яке мають українці, – це чорноземи. Ми здатні нагодувати 350-400 млн людей! Рахувати, скільки на цьому можна заробити, не буду. Це – трильйони євро, які може отримувати держава, а не окремі бізнес-родини. Це те, що може зробити нашу націю заможною!» – наголосив голова Чернігівської обласної парторганізації.

Валерій Дубіль переконаний: якщо кожна повнолітня людина в кожній області поставить свій підпис проти продажу сільгоспземлі, влада буде змушена рахуватися з думкою народу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова