Черкаські партійці передали автомобіль у зону АТО

Черкаські «батьківщинівці» урочисто передали військовим у зону АТО легковий автомобіль для виконання бойових завдань у районі Маріуполя.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, автомобіль на прохання командира підрозділу гаубичного батальйону полку «Азов» з позивним «Білотур» придбали за сприяння міського голови Черкас, очільника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

18198014_1659908667648490_1969836294_n-900x444
До справи долучилися також «батьківщинівці» – заступник міського голови Роман Буданцев та депутат міської ради Юрій Тренкін.

«На прохання військового ми змогли у найкоротший термін винайти фінанси і придбати автомобіль. Це – не разова допомога. «Батьківщинівці» уже передавали автомобіль на фронт. Ми й надалі допомагатимемо чим зможемо», – прокоментував подію Юрій Тренкін, вручаючи військовому ключі від машини.

За словами «Білотура», машина потрібна на фронті для транспортування безпілотних розвідувальних апаратів, що коригують вогонь нашої артилерії. До цього часу, каже солдат, вони перевозили безпілотники на «кравчучках».

«Я озвучив проблему, а черкаські «батьківщинівці» відразу запропонували допомогу. Автомобіль поїде під Маріуполь для виконання реальних бойових задач», – повідомив «Білотур».

Першого травня транспортний засіб вирушив на фронт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова