Черкаська облрада заблокувала документ, ініційований «Батьківщиною»

15 березня депутати Черкаської обласної ради не зібралися на позачергову сесію, на якій мали розглянути запропоноване фракцією «Батьківщина» звернення до керівництва країни з приводу блокади торгівлі з окупованими територіями.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, на засідання сесії із 84 депутатів прибуло лише 34, серед яких – представники «Батьківщини», «Свободи» та позафракційні. Провладні фракції БПП, «Черкащани», «Відродження», Партія ветеранів Афганістану на засідання не прийшли.

Голова фракції «Батьківщина» в Черкаській облраді Михайло Мушієк закликав депутатів зв’язатися зі своїми партійними колегами, зачекати їх і все ж провести сесію, щоб ухвалити звернення до Президента та уряду України.

DSC_1221

У запропонованому документі йшлося про необхідність звільнити з-під арешту затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та закрити кримінальні провадження відносно блокувальників, звільнити з посад міністра МВС А. Авакова, заступника міністра МВС В. Аброськіна, голову СБУ В. Грицака та першого заступника голови СБУ–керівника Антитерористичного центру В. Малікова, ухвалити закони «Про тимчасово окуповані території України» та «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».

«Батьківщинівці» також пропонували заборонити роботу російських банків та заблокувати російські платіжні системи в Україні, визнати на законодавчому рівні війною російську агресію проти України та ввести воєнний стан на окупованих і прилеглих до них територіях.

Натомість після годинної затримки депутати, які, за словами голови Черкаської облради О. Вельбівця, нібито доїжджають, так і не прибули на сесію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова