Борис Тарасюк: «Батьківщина» робить усе можливе, аби припинити безлад у країні

На розширеному засіданні бюро Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», яке відбулося під головуванням керівника партійців краю Анатолія Бондаренка, проаналізували здобутки та прорахунки виборчої кампанії в об’єднаних територіальних громадах.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, у засіданні взяв участь народний депутат від «Батьківщини» Борис Тарасюк.

Він, зокрема, наголосив, що до чергового етапу виборів в об’єднаних територіальних громадах доводиться готуватися у складних внутріполітичних умовах.

«Президент, прем’єр-міністр, уряд ведуть курс на зубожіння українського народу, не виконують обіцянок, які давали. Досі не покарані ті, хто розстрілював учасників Майдану. У країні не припинено російську агресію. Президент, попри готовність міжнародної спільноти допомогти Україні, не впорався із завданням і не мобілізував належний формат переговорів. Припинення вогню так і не настало ні після Мінська-1, ні після Мінська-2. Продовжують гинути військові й цивільні українці», – сказав Борис Тарасюк.

DSC_1205

Народний депутат повідомив, що лідер партії Юля Тимошенко робить усе можливе, аби припинити цей безлад, проте сил «Батьківщини» у Верховній Раді замало.

«Курс, який взяла «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко, є правильним. Про це свідчать настрої у суспільстві. Підтвердженням цього є те, що нині «Батьківщина» лідирує серед політичних партій. Ми стоїмо на захисті українських громадян, українського суспільства. І свідченням того, що визнається роль «Батьківщини» і Юлії Тимошенко, є її зустріч з президентом США Дональдом Трампом», – зазначив Борис Тарасюк.

DSC_1206

У засіданні бюро Черкаської обласної парторганізації також узяли участь керівник департаменту виконавчого секретаріату Сергій Подгорний, перший заступник керівника департаменту партійного будівництва ВО «Батьківщина» Петро Шевченко, голови міських та районних партосередків, депутати обласної, міських та районних рад Черкащини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова