«Батьківщинівець» Владислав Мангер став першим віце-президентом Федерації боксу України

Голову Херсонської обласної ради, лідера Херсонської міської «Батьківщини» Владислава Мангера обрали першим віце-президентом Федерації боксу України.

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної парторганізації, це відбулося під час чергової звітно-виборної конференції, де зібралися делегати з усієї України.

«Нині бокс – один з найпопулярніших видів спорту. Його необхідно підтримувати й надалі, і нашою метою є формування української олімпійської збірної, яка гідно представить нашу державу на світовому рівні», – зазначив Владислав Мангер і подякував делегатам конференції за висловлену довіру.

Як перший віце-президент Української федерації боксу представник «Батьківщини» пообіцяв робити все можливе задля розвитку олімпійського спорту.

Владислав Мангер всіляко підтримує розвиток спорту на Херсонщині. Він є одним з організаторів щорічного турніру з боксу пам’яті заслуженого майстра спорту Миколи Мангера. Саме з ініціативи «батьківщинівця» з Херсонського обласного бюджету було додатково виділено 4,5 млн гривень на розвиток спорту в регіоні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова