«Батьківщинівець» опікується станом автомобільних доріг на Київщині

З початку березня триває акція, влаштована громадською організацією «Антикорупційний рух «СТОП–КОРУПЦІЯ», головою якої є депутат Київської облради від «Батьківщини» Олег Кищук. Мета акції – привернути увагу чиновників до катастрофічного стану доріг на Київщині.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Громадська організація встановлює намети та інформаційні банери вздовж автомобільних доріг та біля місць з особливо жахливим станом дорожнього покриття. Активісти збирають звернення на ім’я Олега Кищука з проханням, щоб він як депутат Київської облради вплинув на «Київоблавтодор», «Укравтодор» та місцеві ради Київщини.

для сайта бют

«Загальний стан доріг незадовільний, а на ямковий ремонт по Київській області виділено в десять разів менше грошей, чим потрібно. Близько 60 відсотків доріг обласного за загальнодержавного значення потребує капітального ремонту, а на це грошей практично немає», – сказав депутат-«батьківщинівець».

За словами Олега Кищука, є такі ділянки доріг, на які не можна витрачати державні кошти, оскільки вони ніде не значаться на балансі. Саме на такі ділянки доріг він звертатиме особливу увагу.

Протягом тижня активісти зібрали близько 2000 звернень тільки в Броварах і Броварському районі.

«Переконаний, результат буде. Саме громадськість допоможе мені у «спілкуванні» з урядниками автодоріг», – наголосив Олег Кищук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова