«Батьківщинівці» Хмельниччини нагадали про обов’язок перед Небесною cотнею

На Хмельниччині з ініціативи депутата-«батьківщинівця» Ігоря Шудрака виготовлено й розміщено в сесійній залі ради Полонської ОТГ банер «Небесна сотня дивиться на Вас».

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, у такий спосіб очільник партійців Полонного перед початком сесії не лише нагадав про події Революції Гідності, а й закликав колег-депутатів сумлінніше виконувати обов’язки, взяті перед загиблими на Майдані Героями.

DSC04450 (1)
«Уже три роки минуло від трагічних подій на Майдані Незалежності, але й донині українці не відчули змін на краще. Через необгрунтоване зростання тарифів, заморожені соціальні виплати, зростання цін на продукти харчування та речі першої необхідності дедалі більше людей опиняються за межею бідності, а в зоні АТО продовжуються бойові дії, які мало не щодня забирають життя кращих синів України», – сказав Ігор Шудрак.

«Батьківщинівець» наголосив на принциповій позиції партії у відстоюванні інтересів громадян і закликав продовжувати боротьбу за майбутнє країни й робити це щодня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова