«Батьківщинівці» Рівненщини вимагають не продавати землю

З ініціативи фракції «Батьківщина» у Дубенській районній раді депутати підтримали звернення до керівництва держави з вимогою продовжити мораторій на продаж сільськогосподарських земель.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, підтримали ініціативу своїх колег 20 районних обранців. Продаж українських земель, на думку більшості, суперечить Конституції України.

3-1-1
«Питання продажу землі має вирішувати народ на Всеукраїнському референдумі, а не президент, Конституційний суд, або декілька депутатів чи чиновників. У результаті ми не лише ризикуємо втратити наші землі, а й збільшимо кількість безробітних на селі. Де зароблятимуть українські селяни, якщо на їхні чорноземи прийдуть іноземці?» – обурюється депутат райради, очільник Дубенського районного партосередку Сергій Гаврилюк.

Поділяє його думку і фермер Володимир Момотюк, який увійшов до ініціативної групи зі збору підписів щодо проведення Всеукраїнського референдуму.

«Ми проти продажу сільськогосподарських земель. Такий крок знищить українське село, а відтак – Україну. Представники потужних агрокорпорацій, які працюють на Дубенщині, яскраво продемонстрували, чим загрожує впровадження ринку землі в Україні», – сказав Володимир Момотюк.

За словами фермера, вони заїжджають у села великогабаритною технікою і знищують дороги. З’являються лише двічі на рік – весною під час посівної й восени під час збору врожаю. Це неприпустимо. Держава повинна підтримувати вітчизняного фермера. Тоді житиме й село.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова