«Батьківщинівці» Кіровоградщини вшанували Героїв Небесної сотні

Партійці «Батьківщини» Кіровоградщини відзначили у всіх містах і районах області треті роковини трагічних подій на Майдані.

За інформацією прес-служби обласної парторганізації, сотні «батьківщинівців» взяли участь у жалобних заходах, що відбулися минулих вихідних та в понеділок на центральних площах міст і селищ біля монументів загиблим.

IMG_9624 (1)
Разом із майданівцями, активістами громадських організацій та небайдужими земляками депутати різних рівнів від «Батьківщини», а також прихильники партії взяли участь у молебнях за упокій Героїв, схилили голови в скорботі за українськими патріотами, що загинули за незалежність України, поклали квіти до пам’ятних знаків і постаментів.

«Ми маємо зробити все від нас залежне, аби не зганьбити пам’ять Небесної сотні й втілити в життя те, за що Герої віддали свої життя і здоров’я», – сказав під час мітингу в Кропивницькому очільник обласної парторганізації Олександр Чорноіваненко.

Партійці також взяли участь у заходах на вшанування пам’яті загиблого на Майдані земляка, Героя України Віктора Чміленка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова