«Батьківщинівці» Дніпропетровщини вшанували ветеранів війни

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Дмитро Зубрій взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, заходи пройшли на території Новолатівської ОТГ, на виборах голови якої нещодавно переміг батько депутата Олександр Зубрій.

Збрій
Живих учасників Другої світової війни на території громади залишилося тільки двоє – Сергій Коломоєць та Євген Сердюк. Пам’ять про ті події несуть представники молодшого покоління.

Учні Новолатівської середньої загальноосвітньої школи та Зеленобалківського навчально-виховного комплексу в цей день декламували вірші, співали воєнні пісні, а учасники самодіяльних колективів дарували присутнім свої музичні вітання.

Традиційно взяли участь у церемонії представники єврейської громади. Саме в селах Інгулець та Латівка розташовано пам’ятники мирним жителям – євреям, розстріляним під час війни. Представники благодійного фонду «Хесед Хана» дякували громаді за збереження історичної пам’ятки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова