«Батьківщинівці» Чернігівської міськради прозвітували за використані кошти з депутатського фонду

Торік улітку Чернігівська міська рада визначила суму, яку депутати можуть використати на соціальний захист громадян, зміцнення матеріально-технічної бази міських закладів та об’єктів комунальної власності, а також на облаштування території міста.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, депутати Чернігівської міськради від «Батьківщини» прозвітували за використані кошти.

Кожен із депутатів мав у своєму розпорядженні 200 тис. гривень.

Представники «Батьківщини» спрямували гроші передусім на дитячі навчальні заклади – садочки й школи. Зокрема на заміну вікон, ремонт дитячих майданчиків, закупівлю необхідного обладнання. Значну частину коштів депутати спрямували на придбання медичної техніки для лікарень, ремонт під’їздів і доріг, облаштування прибудинкової території.

«До нас зверталися і люди, яких життя загнало в такі рамки, що без допомоги не обійтися. Це – чернігівці із соціально вразливих верств. У теперішній ситуації їм не те що на ліки, на хліб не вистачає. Тому дуже добре, що в нас є можливість допомогти адресно», – сказав голова фракції «Батьківщина» в Чернігівській міськраді Іван Бакшун.

Нині в самоврядному органі Чернігова ВО «Батьківщина» представлена сімома депутатами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова