«Батьківщинівці» Чернігівщини зініціювали звернення до влади щодо заборони на продаж землі

Депутати Чернігівської облради від «Батьківщини» зініціювали звернення до влади з вимогою не продавати українські землі.

Як повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку, ініціативу «Батьківщини» одноголосно підтримали всі політичні сили під час 8 сесії облради.

«Нашу ініціативу підтримали всі депутати, немає тих, хто утримався. Проти теж ніхто не голосував. Земельне питання об’єднує людей, які б не були в них політичні переконання», – сказав очільник фракції «Батьківщина» в Чернігівській облраді Іван Якуб.

Олексій Лимар одним із перших розпочав на Чернігівщині власне фермерство і планував передати свою справу онукам. Нині пан Олексій побоюється, що йому не вдасться здійснити задумане.

«Сьогодні проводять різні махінації із землею. Може статися так, що не доведеться мені передавати землю своїм онукам, тому, що її розбазарять олігархи», – скаржиться фермер.

Чернігівські фермери підтримують «Батьківщину» в її прагненні захистити сільськогосподарські землі від продажу та провести Всеукраїнський референдум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова