«Батьківщина» Запоріжжя організувала весняну толоку

Днями у Запоріжжі з ініціативи Заводського територіального осередку «Батьківщини» та за підтримки депутата міської ради Віталія Рябцева відбулося кілька суботників.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, активісти «Батьківщини» Заводського району провели одночасно три екологічні акції, до яких долучилися небайдужі місцеві жителі. Ще один суботник пройшов разом із службовцями місцевої райадміністрації.

17799358_1148202648623459_9038052518051623120_n
Депутат Запорізької міської ради, «батьківщинівець» Віталій Рябцев забезпечив вивезення сміття, надав необхідний робочий реманент, а також чай і солодке частування для учасників партійної толоки. Він зазначив, що місцеві жителі цінують роботу партійців і активно допомагають наводити лад у районі.

«Я вважаю, що суботник – це не лише можливість зробити охайним місце, де живе твоя родина, але й гарний привід поспілкуватися з сусідами та корисно й приємно провести час. Для депутата – це можливість допомогти городянам і поспілкуватись на проблемні теми», – зазначив Віталій Рябцев.

Під час толоки до депутата звернулися виборці з питанням облаштування пішохідних переходів і дитячих майданчиків. Він пообіцяв тримати ці проблеми на контролі й відзвітуватися про їх вирішення на святі Дня захисту дітей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова