«Батьківщина» Вінниччини підтримала звернення облради до керівництва країни

Депутати фракції ВО «Батьківщина» на позачерговій сесії Вінницької облради підтримали звернення до вищих органів влади щодо припинення торгівлі з окупованими територіями.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, незважаючи на спроби провладної фракції БПП саботувати засідання, скликане на вимогу громади, сесія таки відбулася.

Депутати виконали свій обов’язок перед виборцями й ухвалили звернення до керівництва держави щодо припинення переміщення товарів через лінію бойових дій на Сході України, звільнення полонених, припинення кримінальних переслідувань учасників блокади, надання оцінки неправомірним діям правоохоронних органів та прийняття Верховною Радою закону «Про тимчасово окуповані території».

вінницька сесія 2

Депутат Вінницької облради від ВО «Батьківщина» Віктор Цибульський вимагав від очільників облради Анатолія Олійника та Валерія Коровія вибачитися перед громадою за влаштований напередодні «цирк» з ігноруванням сесії депутатами їхньої фракції (БПП). Цей виступ «батьківщицівця» зірвав оплески громадських активістів, які перебували в залі.

«Ми сьогодні всі зрозуміли, що без підтримки кожної фракції немає більшості, тому потрібно сідати за стіл переговорів як і в державі, так і в обласній раді», – сказала керівник обласного партосередку ВО «Батьківщина», перший заступник голови Вінницької облради Людмила Щербаківська.

За її словами, першочергово депутатам потрібно працювати над покращенням життя людей, а не грати в політичні ігри.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова