«Батьківщина» Сумщини підтримала талановиту малечу

За сприяння депутата Сумської облради від «Батьківщини» Катерини Приходько дитячий хореографічний колектив «Іскорки» взяв участь в обласному конкурсі «Чарівний світ».

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», депутат облради взяла на себе організаційні заходи для участі в конкурсі колективу села Терешківка, що на Сумщині.

Терешківка Сумського району – село, яке шанує культурні традиції. Раніше Катерина Приходько неодноразово надавала допомогу місцевому Будинку культури й цього разу підтримала дитячий хореографічний колектив «Іскорки».

Аби малеча змогла взяти участь в обласному танцювальному конкурсі «Чарівний світ», що відбувся у Сумському державному університеті, Катерина Приходько знайшла комфортабельний мікроавтобус і допомогла дітям прибути на місце змагань.

«Я впевнена, що попереду в юних артистів нові успіхи на різних сценічних майданчиках. Ми з ними стали справжніми друзями, тож і надалі підтримуватиму цей мистецький вогник, аби він не згасав», – сказала Катерина Приходько.

«Іскорки» успішно виступили на конкурсі, підкоривши серця глядачів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова