«Батьківщина» провела на Житомирщині масштабну інформаційну кампанію

На Житомирщині активісти ВО «Батьківщина» провели чергову інформаційну акцію, під час якої в містах і селах області поширили партійну газету «Крила Батьківщини» накладом 50 тисяч примірників.

Свіжий випуск газети містить багато інформації про позицію «Батьківщини» та лідера партії Юлії Тимошенко з земельного питання, зокрема про ініціативу провести Всеукраїнський референдум із заборони продажу сільгоспугідь.

gazeta

Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної парторганізації, громадськість із задоволенням отримує партійну газету «Крила Батьківщини», адже актуальна інформація, надрукована в ній, допомагає людям розуміти процеси, які відбуваються в Україні.

«Для нашої обласної організації поширення партійної преси є важливим і відповідальним завданням. Коли олігархи роблять усе можливе, аби не допустити слова правди від «Батьківщини» до людей через ЗМІ, саме партійна газета «Крила Батьківщини» ефективно доносить людям правду про події й боротьбу Юлії Тимошенко за процвітаючу Україну та щасливе життя людей», – сказала очільниця Житомирського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова