«Батьківщина» Одещини спільно з NDI проводить навчання для партійців

На Одещині тренери «Батьківщини» продовжують проводити навчання для депутатів місцевих рад і партійних активістів, на яких розповідають про роботу в міжвиборний період.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, минулих вихідних такі навчання відбулися в Болградському, Ренійському та Арцизькому районах.

Керівник Тренінгового центру Одеської обласної парторганізації Віктор Бабаченко спільно з прес-секретарем Олександром Киселем та заступником голови обласного партосередку Анатолієм Александровим провели тренінг для депутатів районних та міських рад і волонтерів «Батьківщини».

17310381_738752136319065_2127306084811244215_o[1]

Учасники занять працювали над розв’язанням конкретних політичних проблем суспільства, розробляли ефективні механізми спілкування з виборцями та аналізували роботу партійних органів на місцевому рівні.

«На тренінгах ми обговорюємо роботу з громадянами в період між виборами та роз’яснюємо різні методи комунікацій і залучення волонтерів до партійної роботи. Такі навчання допомагають обмінюватися досвідом та більш ефективно вибудовувати агітаційну роботу, враховуючи особливості кожного регіону Одещини», – розповів заступник голови Одеської обласної «Батьківщини» Анатолій Александров.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова