«Батьківщина» Одещини спільно з NDI проводить навчання для партійців

На Одещині тренери «Батьківщини» продовжують навчання для депутатів місцевих рад і партійних активістів, на яких розповідають про роботу в міжвиборчий період.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини», цього тижня навчання відбулося в місті Ізмаїл для активу міського та районного партосередків.

17637007_759545374239741_7088046221621128510_o[1]

Керівник Тренінгового центру Одеської обласної парторганізації Віктор Бабаченко спільно з прес-секретарем Олександром Киселем та заступниками голови обласного партосередку Сергієм Веселовим та Анатолієм Александровим провели тренінг для депутатів і волонтерів «Батьківщини».

Учасники занять працювали над розв’язанням конкретних політичних проблем суспільства, розробляли ефективні механізми спілкування з виборцями та аналізували роботу партійних органів на місцевому рівні.

«На тренінгах ми обговорюємо роботу з громадянами в період між виборами та роз’яснюємо різні методи комунікацій і залучення волонтерів до партійної роботи. Такі навчання допомагають обмінюватися досвідом та ефективніше вибудовувати агітаційну роботу, враховуючи особливості кожного регіону Одещини», – розповів заступник голови Одеської обласної «Батьківщини» Сергій Веселов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова