«Батьківщина» Одещини підтримала чемпіонат області з важкої атлетики

За підтримки «батьківщинівця» Владислава Репули в Савранському районі Одещини пройшов Перший чемпіонат області з важкої атлетики, в якому взяли участь спортсмени багатьох районів та міст області.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку «Батьківщини», до змагань долучилися спортсмени-початківці, які виступили на рівні з професіоналами та майстрами спорту.

01 (11)

За словами Владислава Репули, проведення таких турнірів украй важливе для підростаючого покоління спортсменів, які в майбутньому приноситимуть Україні славу на світовій спортивній арені.

«Важка атлетика – це серйозний вид спорту, свого часу я сам займався ним і брав участь у змаганнях. Проведення турнірів такого рівня – це можливість для молоді проявити свої здібності, позмагатися з досвідченими майстрами й навчитися у них чомусь новому», – сказав «батьківщинівець».

За результатами змагань переможці в різних вагових категоріях отримали грамоти та медалі, а Савранська «Батьківщина» влаштувала для спортсменів і тренерів святковий обід.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова