«Батьківщина» на Луганщині вимагає переглянути тариф на воду та стоки

На Луганщині голова Марківського районного партосередку, депутат райради Світлана Вольвак звернулася з депутатським запитом про необґрунтовані тарифи на воду й водовідведення, які наразі діють у Марківському районі.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, нині тариф на воду на Марківщині є одним з найвищих у країні – 35 гривень за кубометр.

«Батьківщинівка» наголосила на тому, що підприємство «Старобільськвода», що обслуговує район, має намір підвищити тариф до 50 гривень за кубометр.

18341690_1068325009967699_8204733341480619240_n

«Покращення якості води не відбулося, послуги не покращилися, капітальні ремонти системи водопостачання не робились, тому приводу для підвищення тарифів абсолютно немає», – зазначено в депутатському запиті Світлани Вольвак.

За її словами, раніше такий запит надсилали до Луганської облдержадміністрації, проте обласна влада не стала на захист інтересів людей, а направила у відповідь відписку про те, що «Старобільськвода» все правильно обрахувала.

Депутати Марківської райради підтримали пропозицію Світлани Вольвак й цього разу ухвалили звернення до НКРЕКП, щоб там розглянули скарги на надвисокі тарифи на комунальні послуги в Марківському районі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова