«Батьківщина» матиме двох депутатів у раді Троїцької ОТГ

«Батьківщина» матиме двох депутатів у раді Троїцької об’єднаної територіальної громади, що в Луганській області.

Зокрема, кандидати від партії Катерина Соромецька та Роман Хрипко перемогли на своїх округах.

Також зазначимо, що головою громади обрано самовисуванця Демида Палагна, на підтримку якого висловлювався місцевий партосередок ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини», явка виборців зафіксована досить висока – майже 61%. 6730 осіб віддали свої голоси кандидатам у депутати та на голову громади.

У підсумку, депутатський корпус Троїцької об’єднаної територіальної громади складатимуть: вісімнадцять самовисуванців, п’ять представників БПП «Солідарність», два депутати від «Батьківщини» та один від «Нашого краю».

Як наглосили у прес-службі, серед кандидатів на голову було багато людей, яких сміливо можна вважати «технічними», а 10 з них пов’язують з нардепом Сергієм Шаховим. Наразі розпочато кримінальне впровадження по факту підробки документів кандидатів у члени дільничних виборчих комісій. Люди, документи від яких подали у РВК без їхньої згоди на камеру та у письмових заявах зазначали, що представники «Нашого краю» фотографували їхні паспорти, обіцяючи гуманітарну допомогу. Такий крах команди Шахова безумовно свідчить про те, що «брудні» технології не спрацюють, коли населення проявляє високу громадську активність та думає про своє майбутнє. Спостерігачі та журналісти зазначали, що «нашкраєвці» намагалися підкупити жителів Троїцького цукром та навіть погрожували членам виборчих комісій.

Окрім того, зараз Луганська обласна державна адміністрація свідомо вводить людей в оману, бо на офіційній сторінці в мережі Facebook написала, що новообраний селищний голова Демид Палагно є висуванцем від «Блоку Петра Порошенка». Поки сам Демид Палагно не надав коментар з цього приводу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова