«Батьківщина» Києва виступає за скасування необґрунтованої абонплати за газ

Фракція «Батьківщина» закликає Київраду звернутися до Президента України, Верховної Ради та Кабміну з вимогою скасувати абонентську плату за газ.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, таку заяву на брифінгу оголосив очільник фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

IMG_1487«Тепер усі ми, хто користується газом для підігріву води, приготування їжі чи опалення, окремо платитимемо за газ як товар і окремо – за обслуговування труб, якими він постачається. Тобто таку собі абонплату за підключення до системи газопостачання», – прокоментував Володимир Бондаренко рішення НКРЕКП від 28 березня про запровадження з 1 квітня нової системи оплати за використаний газ.

За словами «батьківщинівця», середній місячний чек для тих, хто готує їжу на газових плитах без лічильників, а це близько 40% споживачів, збільшиться в 3-5 разів.

«Згідно із законом абонплата за надану потужність не підпадає під субсидіювання. Тобто споживачі можуть отримати субсидію на газ, а за абонплату мають вносити живі гроші», – наголосив голова фракції «Батьківщина» в Київраді.

Володимир Бондаренко зазначив: якщо рішення НКРЕКП не зупинити, кожна родина змушена буде щомісяця додатково до вже існуючих драконівських тарифів сплачувати від 50 до 136 гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова