«Батьківщина» Кіровоградщини допомогла добровольцю-ветерану 34-го батальйону

Голова Кіровоградської обласної парторганізації Олександр Чорноіваненко організував спонсорську допомогу колишньому бійцеві батальйону «Батьківщина» для участі в чемпіонаті світу з карате.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, учасник АТО Олександр Демиденко родом із Сум, але з Кіровоградщиною має давні зв’язки. Чоловік одним із перших відгукнувся на заклик лідера партії Юлії Тимошенко, вступивши до лав 34-го батальйону «Батьківщина», який формувався в Кіровоградській області. Тоді він і познайомився з Олександром Чорноіваненком, котрий допомагав вирішувати нагальні проблеми добровольців – забезпечував воїнів бронежилетами, касками, одягом, харчами, провідував їх на бойових позиціях.

Після демобілізації Олександр Демиденко не втратив з’язок з очільником обласної «Батьківщини» й отримував від нього постійну підтримку вже у своїй спортивній кар’єрі.

«Завдяки допомозі Олександра Чорноіваненка я дуже вдало виступив на чемпіонаті світу й здобув золоту медаль у своїй віковій категорії», – сказав колишній боєць.

За словами спортсмена, він давно йде по життю з «Батьківщиною» і саме завдяки «батьківщинівцям» отримує й сьогодні перемоги.
.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова