«Батьківщина» Кіровоградщини допомагає селянам боротися з рейдерами

31 січня депутати Кіровоградської обласної ради підтримали депутатський запит голови фракції «Батьківщина» Валерія Кальченка про звернення до Міністерства юстиції України з вимогою терміново вжити невідкладних заходів для припинення рейдерського захоплення землі в Благовіщенському районі.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної партійної організації.

У період з 20 грудня по 20 січня спритники за підробленими документами оформили оренду земельних паїв у селі Данилова Балка терміном на 10 років на невідоме ТОВ «Агроінвест Україна». Люди випадково дізналися, що вже не є господарями своєї землі й забили тривогу.

За словами голови села Данилова Балка Володимира Осієвського, селяни звернулися по допомогу до народних депутатів від «Батьківщини» Олександри Кужель і Вадима Івченка, а також до кіровоградських активістів цієї політичної сили, які одразу забезпечили юридичний супровід справи.

Завдяки втручанню «батьківщинівців» про рейдерське захоплення у Благовіщенському районі дізналася вся Україна, тому правоохоронні органи розпочали слідство й вилучили фальшиві документи на право оренди на майже 500 паїв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова