«Батьківщина» Київщини організувала дитячий футбольний турнір

9 травня за підтримки партійців Київщини в с. Городище Уманського району на Черкащині відбувся V республіканський юнацький футбольний турнір.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», змагання приурочили до Дня Перемоги.

Проведення спортивного заходу ініціював представник «Батьківщини» з Бородянського району, що на Київщині, Василь Бондар. Турнір підтримали голова Бородянської районної парторганізації Олексій Черкашин та депутат Пісківської об’єднаної територіальної громади від ВО «Батьківщина» Юлія Соловйова.

У змаганнях взяли участь вісім дитячих команд з Київської області. Переможцями стали юні футболісти з Білої Церкви. Команда Бородянщини «Борекс», тренером якої є депутат Бородянської райради від «Батьківщини» Андрій Бондар, виборола четверте місце.

Усі учасники турніру отримали від Бородянської районної парторганізації ВО «Батьківщина» грошові премії та солодкі подарунки.

«Наш партієць Василь Бондар уже п’ятий рік поспіль влаштовує дитячий футбольний турнір на Уманщині, у себе на батьківщині. Це гарна ініціатива, до якої наша партійна організація долучається й постійно підтримує», – зазначив очільник Бородянської «Батьківщини» Олексій Черкашин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова