«Батьківщина» допомагає учасникам АТО отримати земельні ділянки в Києві

Депутат фракції «Батьківщина» в Київраді, голова тимчасової комісії з питань АТО Юрій Дідовець поінформував журналістів про алгоритм отримання учасниками АТО земельних ділянок або грошових компенсацій.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

«Ми зосередилися на аналізі ситуації й прийшли до висновку, що департамент земельних ресурсів і КМДА не планує надавати земельні ділянки учасникам АТО й рухати це питання. Видали лише близько 200 земельних ділянок сім’ям загиблих», – сказав Юрій Дідовець.

За його словами, отримати інформацію про наявні вільні ділянки в земельній комісії та департаменті земельних ресурсів було нелегко.

«Ми взяли всю наявну з 2014 року інформацію в земельній комісії, в департаменті земельних ресурсів щодо вільних ділянок, яку нам чомусь не хотіли надавати. Відфільтрували близько 900 земельних ділянок, на які може претендувати учасник АТО», – зазначив депутат від «Батьківщини».

Юрій Дідовець також розповів, що «батьківщинівці» представляли інтереси учасників бойових дій у судах.

«Було близько 120 справ. Ми виробили алгоритм, яким чином учасник бойових дій може отримати земельну ділянку в судовому порядку – навіть якщо проти цього КМДА й земельна комісія», – наголосив депутат.

Юрій Дідовець анонсував проект рішення, розроблений «батьківщинівцями», для тих учасників АТО, хто замість земельної ділянки хотів би отримати грошову компенсацію.

«Було дуже багато варіантів, яка ж сума буде логічною в цьому випадку. В більшості випадків учаснику бойових дій потрібне житло. Сума варіювалася від 100 000 грн. до 1 200 000 грн. Поки що зупинилися на 320 000 грн. – це 100 мінімальних зарплат, і даний проект рішення зараз проходить комісії», – повідомив голова тимчасової комісії з питань АТО.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова