«Батьківщина» допомагає мешканцям Ужгорода захистити зелені зони

Депутатові Ужгородської міськради від «Батьківщини» Віктору Щадею разом із містянами вдалося захисти від забудови зелену зону по вул. Минайській, 10-12-14.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації.

«Землю під будівництво віддав ще мер С. Ратушняк. Людей, звісно, ніхто ні про що не питав. Однак термін оренди сплив і забудовник звернувся до теперішнього мера Б. Андріїва з проханням продовжити оренду. На жаль, депутатська більшість влітку 2016 року, незважаючи на заперечення, проголосувала за виділення землі. Тоді ми провели збори мешканців трьох багатоповерхівок, що розташовані в цьому дворі, і зібрали підписи з вимогою призупинити таке рішення. Обурення громади подіяло й рішення призупинили», – так прокоментував ситуацію Віктор Щадей.

Проте забудовник вирішив отримати бажане через суд.

Депутат-«батьківщинівець» Віктор Щадей звернувся до прокурора Ужгорода Д. Кириленка з проханням долучитися до справи на боці громади. Партієць як представник громади також узяв участь у засіданнях суду й поінформував про незгоду людей із забудовою, наголосивши на недопустимості виділення землі. Мешканці вул. Минайської під час суду теж проявили рішучу позицію.

Зрештою завдяки допомозі місцевої прокуратури та участі юридичної служби Ужгородської міськради суддя Господарського суду І. Ушак прийняла справедливе рішення на користь людей – зелена зона залишилась у власності громади.

Однак судова тяганина на цьому не закінчилася. Забудовник подав апеляцію, тож «батьківщинівець» захищатиме інтереси громади вже у Львові.

«Побачимо, як ставляться до інтересів людей тутешні судді», – підсумував Віктор Щадей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова