Анжеліка Лабунська жорстко відреагувала на суперечливе голосування членів «Батьківщини»

11 травня в офісі Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» відбулося засідання бюро на чолі з головою партійців краю Анжелікою Лабунською.

Як повідомляє прес-служба Житомирського обласного партосередку, Анжеліка Лабунська та члени бюро виступили з гострою критикою двох членів «Батьківщини», які, будучи членами виконкому Житомирської міськради, проголосували за підвищення тарифу на проїзд у маршрутках.

«Вбачаю в діях наших однопартійців порушення партійної дисципліни. Голосування за підвищення тарифу на проїзд може призвести до погіршення життя виборців у Житомирі та йде врозріз зі стратегію «Батьківщини», яка передбачає розбудову України для людей, а не для олігархів», – сказала Анжеліка Лабунська.

Думку очільниці обласного партосередку підтримала більшість членів партійного бюро.

«Нині Юлія Тимошенко та вся наша партія проводять гігантську роботу, аби стримати апетити олігархів, які сидять на бюджетно-тарифних потоках. Партія працює на добробут людей, тож такі помилкові голосування треба розцінювати як зраду ідеалів партії «Батьківщина» й карати винних. Депутати всіх рівнів чи члени виконкомів, які припускатимуться таких помилок у подальшому, будуть звільнені з лав партії», – заявила Анжеліка Лабунська.

Політичне бюро Житомирської обласної парторганізації ухвалило рішення покарати двох членів партії за помилкове голосування, наклавши дисциплінарні стягнення. Вони попереджені про неприпустимість у подальшому порушення партійної дисципліни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова