Парламент має покінчити з приниженням пенсіонерів, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» закликає депутатів підтримати погоджений урядовий законопроект про зняття податку з пенсій та зняти з розгляду всі альтернативні проекти законів.

Про це сьогодні у парламенті заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Нарешті боротьба всіх народних депутатів, які були проти введення податку на пенсії, сьогодні може закінчитися перемогою», – зазначила вона.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що попередній уряд зробив безпрецедентну річ, коли «всупереч здоровому глузду і світовим традиціям, дірки в бюджеті, які виникли завдяки роботі тіньової економіки й офшорів, корупції, намагалися закрити введенням унікального для світу податку на пенсії».

Тимошенко також нагадала, що фракція «Батьківщина» не голосувала за такі рішення жодного разу, ні при ухваленні бюджету-20015, ні при прийнятті бюджету 2016 року, і наголосила, що  «всі, хто за це голосував, несе пряму відповідальність».

Голова фракції також запевнила: «Батьківщина» з першого дня відстоює позицію щодо скасування податку на пенсії «як неприродного, недопустимого і аморального».

«Сьогодні у нашого парламенту є величезна нагода закінчити з цим приниженням пенсіонерів і скасувати податок на пенсії! Я закликаю всіх депутатів консолідувати своє голосування навколо одного законопроекту  і зняти всі альтернативні на користь одного, урядового. Тому що ми всі разом маємо дотиснути уряд, щоб скасувати цей податок на пенсії», – заявила Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова