Олександра Кужель: Українці мають слідкувати за діяльністю народних депутатів

Українці мають пильно слідкувати за народними депутатами, оцінюючи ефективність їхньої роботи не за появою на телевізійних екранах, а за якістю ухвалених законів у Верховній Раді.

Про це вчора заявила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Якщо виборець, отримавши в обмін на свій голос кілограм гречки або триста гривень, сподівається, що обраний ним депутат працюватиме на український народ, він – помиляється. Депутат вже з ним розрахувався, і нічого нікому не винний», – сказала вона, коментуючи дуже низьку присутність парламентарів у сесійній залі і, як наслідок, недієздатність нинішнього складу Ради.

Як приклад несвідомого ставлення до депутатських обов’язків Олександра Кужель нагадала про нещодавно обраного від Чернігівщини депутата БПП, який з’являвся у парламенті всього декілька разів.

«Під час виборчої кампанії ця людина витратила понад 30 млн. грн на підкуп виборців. Він купив голоси, викупив у громадян право обирати свого представника. Тому відповідальність за його роботу також лежить і на людях, що торгували своїми голосами під час виборів», – пояснила політик.

Олександра Кужель також попросила українців відповідально ставитися до процесу голосування та пильно слідкувати за своїми обранцями.

«Не можу уявити собі демократичну країну, в якій прем’єр зневажає опозицію, ображає її у свої висловах та промовах. У нас в Україні опозиція є рупором доведених до відчаю непрофесійністю влади людей. Тому  обурюватись  на критику опозиції означає зневажати думкою переважної більшості українців», – наголосила вона.

Читайте також:

Олександра Кужель: «Популізм» – це зарплата у 3200 грн за наказом голови уряду

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова