Надія Савченко втрачає вагу і не дозволяє подавати апеляцію, – адвокат

Незаконно засуджена в Росії Надія Савченко втрачає вагу через голодування.

Про це повідомив у Facebook адвокат української льотчиці Микола Полозов після зустрічі з нею у СІЗО.

«Здоров’я кілька днів тому погіршився, але зараз стан стабільний. У день втрата ваги 400-500 гр. Зараз вона важить 65 кг», – написав він.

Захисник також зазначив, що текст вироку з перекладом їй видали 25 березня: «обидва документи віддала – нічого макулатуру зберігати, каже».

«Надія попросила привітати її маму Марію Іванівну, завтра у неї день народження! Переживає, що другий рік пропускає цей день і не може відсвяткувати з сім’єю», – також зазначив Полозов.

Захисник українки уточнив, що апеляцію подавати вона не збирається і забороняє адвокатам це робити.

Він додав, що під час зустрічі порахували, що вирок набуває чинності з 05 квітня цього року.

«На жаль, відрадити її від початку сухого голодування не вдалося. Вона збирається її почати 06 квітня», – констатував Микола Полозов.

Це Надія Савченко й підтвердила у листі, який оприлюднив адвакат.

Українка також написала, що не має наміру відмовлятися від оголошення сухого голодування після набуття чинності вироку.

«У випадку, якщо  я зникну, або якщо зі мною не буде зв’язку, я виммага., щоб адвокати оприлюднили цей факт і зробили все можливе для втановлення мого місця перебування та отримали інформацію про стан пого здоров’я і життя», – заявила Савченко.

лист

Захисник також розповів, що показав Надії фотографію американської льотчиці Ненсі Харкнесс Лав.

«Надія здивувалася, наскільки схожа на неї. Спочатку подумала, що це її фотографію стилізували під старовину – ось і думай тепер про переселення душ!» – зазначив Микола Полозов і додав, що українська льотчиця сміялася.

На прощання Надія Савченко сказала своєму адвокату: «Я живу з Україною в серці!»

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко нещодавно сказала, що є великі шанси найближчим часом українську героїню Надію Савченко побачити вже в Україні.

Як відомо, російський суд оголосив обвинувальний вирок народному депутату від «Батьківщини», Члену ПАРЄ Надії Савченко за всіма пунктами обвинувачення, не зважаючи на всі докази її невинуватості, представлені адвокатами упродовж довгого процесу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова