Молодь Європейської Народної Партії закликала ЄС ввести в дію «список Савченко»

Молодь ЄНП за ініціативи «Батьківщини Молодої» прийняла сьогодні резолюцію, якою закликала ЄС посилити санкції проти Росії, а також почати застосування «списку Савченко» до осіб, причетних до викрадення, незаконного утримання та спроби засудження Надії Савченко.

Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько, який сьогодні в Брюсселі під час засідання Ради Президентів молоді Європейської Народної Партії представив резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо військової агресії Росії проти України.

2

«Молодь ЄНП закликає Європейський Союз запровадити додаткові персональні санкції проти осіб зі «списку Савченко», та осіб, причетних до фальсифікації «справи Сенцова-Кольченко», а також продовжити та посилити санкції проти Росії через продовження агресії на Донбасі та анексії Криму», – процитував прийнятий документ  народний депутат від «Батьківщини».

Також Молодь ЄНП закликає Російську Федерацію припинити неоголошену війну проти України та її громадян, вивести свої військові формування, роззброїти терористичні угрупування на Сході України, припинити їхнє фінансування та звільнити всіх незаконно ув’язнених українських військовополонених, відповідно до Мінських домовленостей.

«Молодь ЄНП закликає Російську Федерацію негайно звільнити викрадених, незаконно затриманих та засуджених за сфальсифікованими справами Олега Сенцова та громадського активіста Олександра Кольченко, а також народного депутата України, члена ПАРЄ Надію Савченко», – йдеться в резолюції.

Окрім того, у резолюції міститься заклик до Ради Безпеки ООН визнати роль Росії як агресора у війні в Україні.

Повний текст резолюції можна переглянути тут.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова